Op het Goois Lyceum heeft al een aantal maal een fotowedstrijd plaatsgevonden, en afgelopen jaar zelfs een tekenwedstrijd. De mooiste kunstwerken uit deze wedstrijden zijn te bewonderen boven de trap naar het eerste leshuis van de derde verdieping. Dit jaar zal er opnieuw een fotowedstrijd worden georganiseerd! Er zijn drie categorieën: onderbouw, bovenbouw en docenten. De winnende foto’s zullen worden opgehangen op deze wall of fame naast de winnaars van de voorgaande jaren, onder de leerlingen worden ook cadeaubonnen vergeven aan de winnaars.

Het thema van de fotowedstrijd, editie 2023 is:

Relatie tussen mens en natuur

Onze levensstijl heeft een grote impact op de natuur om ons heen, dat is overal te zien, maar wat is de invloed van de mens op de natuur precies? En heeft de natuur ook invloed op onze levensstijl? In een dichtbevolkt land als Nederland is deze spanning tussen mens en natuur overal aanwezig. Maar de ontspanning is ook zeker te vinden. Fotografeer het belangrijkste, zorgwekkendste, gekste of mooiste beeld dat de relatie tussen de mens en de natuur laat zien.

Praktisch:
1-Mail je foto als bijlage naar ihoefsloot@gsf.nl
2-Noteer als onderwerp van je mail uitsluitend de volgende tekst: FOTOWEDSTRIJD 2023.
3-Schrijf in je mail in een of twee zinnen op waar en wanneer de foto is genomen.
4-Vermeld in je mail je voornaam, achternaam
5-De deadline voor het insturen van je foto is 15 mei.
6-Op 6 juni worden de winnaars bekendgemaakt.

HIER vind je uitgebreide informatie over de regels

Dus ga naar buiten en maak die kiekjes, een ideale activiteit voor de meivakantie ;)
De sectie biologie wenst jullie veel fotoplezier!