Hoofdnummer: 035-8003250
Verzuim/ziekmelding: 035-8003273

GOOIS LYCEUM

Vossiuslaan 2a,
1401 RT Bussum
Tel. 035-8003250
Mail. info-gl@gsf.nl
Brinnummer 14SM00

Instagram : https://www.instagram.com/gooislyceum/

Twitter : https://twitter.com/GooisLyc

Video´s : Youtube-kanaal GL

AFMELDING BIJ ZIEKTE

Als een leerling door ziekte of om een andere reden niet naar school komt, dan verwachten we dat een van de ouders dat tussen 08:00 en 09:00 uur telefonisch doorgeeft op telefoonnummer
035-8003273

Als er een dringende reden is (bijvoorbeeld een medische afspraak) is om één of meer lessen te verzuimen, dan moet dat vooraf, schriftelijk (via gl-absenties@gsf.nl) of telefonisch worden gemeld bij de verzuimcoördinator, mevrouw Van Eis. Zij is van maandag t/m donderdag aanwezig. Op vrijdag neemt de loge de melding op.

SCHOOLLEIDING

Rector Mw. drs. M.A. Watts-Jones mwattsjones@gsf.nl
Adjunct Dhr. drs. M. Frissel mfrissel@gsf.nl

Afdelingsleiders

Leerjaar 1 Mw. drs. J.G.M. Brouwer jbrouwer@gsf.nl
Leerjaar 2 Mw. R. Veenstra, MA (a.i.) rveenstra@gsf.nl
3 en 4 vwo Mw. drs. H. van Schendel hvschendel@gsf.nl
3 t/m 5 havo Dhr. G. Hagmolen ghagmolen@gsf.nl
5 en 6 vwo Mw. drs. M.E.G. Smeur msmeur@gsf.nl

LEERLINGBEGELEIDING

Zorgcoördinator Mw. E. Veldt eveldt@gsf.nl
Begeleiding leerlingen met dyslexie Mw. M. Bischoff mbischoff@gsf.nl

ANDERE FUNCTIONARISSEN

Decaan Havo Dhr. ir. J. Mittendorff jmittendorff@gsf.nl
Decaan Vwo Mw. A. Burzer aburzer@gsf.nl
Technator
(leerjaar 1,2 en 3)
Dhr. ir. J. van Schaik jvschaik@gsf.nl
Technator (bovenbouw) Mw. M. Kwint mkwint@gsf.nl
Projectleider Gymnasium Dhr. L.A. Zwemmer lzwemmer@gsf.nl

VERZUIMCOÖRDINATOR

Verzuimcoördinator
(035-8003273)
Mw. E. van Eis  eveis@gsf.nl